Skocz do zawartościzkompasem.pl

Rejestracja: 30 sie 2012
OFFLINE Ostatnio: sty 24 2018 10:41
-----

Moje tematy

[rajd na orientację] XI Rajd Z kompasem, 24-25.09 Rumia

26 sierpnia 2016 - 11:53

XI RAJD „Z KOMPASEM”, RUMIA 24-25.09.2016

 

Naszym jedenastym Rajdem, który odbędzie się w ostatni weekend września w Rumi, otwieramy drugą dziesiątkę imprez „Z kompasem”. Jaka będzie ta kolejna dziesiątka? Czy następne Rajdy również zgromadzą setki uśmiechniętych, pełnych sportowej pasji, świetnie bawiących się Uczestników? Wierzymy, że tak właśnie będzie.

 

Jako organizatorzy podejmujemy- jak zwykle zresztą- maksymalny wysiłek, maksymalne starania, aby Rajd był fantastyczny.

 

Podczas XI Rajdu „Z Kompasem” do wyboru jest aż osiem tras- pięć tras pieszych (Smerfowa 10km, Różowa 15km, Zielona 21km, Czarna 21km oraz Czerwona 50km) oraz trzy rowerowe (Kubusiowa 21km, Żółta 42km oraz Fioletowa 100km). Każdy znajdzie coś dla siebie! Część tras uczestniczy           w pucharach na orientację.

Mamy zamiar pokazać, że w Małym Trójmieście Kaszubskim i jego otoczeniu nie brakuje fantastycznych miejsc- odkryliśmy dla naszych uczestników gęste lasy, głębokie jary, malownicze strumyki, punkty widokowe, potężne polodowcowe głazy. Zdecydowanie warto podjąć rywalizację     i wystartować na malowniczych trasach Rajdu „Z kompasem”.

 

A po pasjonującej rywalizacji na trasach przyjmą nas w Rajdowym Bufecie uśmiechnięte dziewczyny. Będzie można skosztować pysznych kaszubskich śledzików, gęstego żurku, soczystej kiełbaski z ogniska, usiądziemy przy gorącej kawie i wymienimy się z przyjaciółmi historiami z przebytej drogi.

Na uczestników czekają także nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!

 

Tego nie można przegapić- przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, wyrusz z nami poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!

 

Zapisy na www.zkompasem.pl- warto zapisać się we wcześniejszym terminie, wówczas można liczyć na niższą opłatę wpisową.

 

Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody. Impreza odbywać się będzie w Rumi, a bazą całej imprezy będzie budynek Gimnazjum Nr 1.

Szczegółowe informacje oraz zapisy- na stronie internetowej Rajdu www.zkompasem.pl. Zapraszamy również do śledzenia naszego Facebooka.

 

Do zobaczenia w Rumi w ostatni weekend września!

 

Marcin Jank

Kierownik Rajdu „Z kompasem”


X JUBILEUSZOWY Rajd „Z kompasem” 28-29.05.2016, Gdynia Orłowo

14 kwietnia 2016 - 10:16

Drodzy Przyjaciele Rajdu „Z kompasem”

 

Wspaniały, fantastyczny, pasjonujący, porywający… kolejny Rajd „Z kompasem”, prawdziwe święto orienteeringu, kolejna porcja aktywnej terenowej zabawy dla każdego już coraz bliżej… Na Dziesiąty, Jubileuszowy Rajd „Z kompasem”- zapraszamy tradycyjnie w ostatni weekend maja (28-29.05.2016), a zapisy startują już 15 kwietnia- warto zapisać się we wcześniejszym terminie, wówczas można liczyć na niższą opłatę wpisową.

 

Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody.

 

Impreza odbywać się będzie w urokliwie położonej nad Bałtykiem gdyńskiej dzielnicy Orłowo, a bazą całej imprezy będą mury Gimnazjum Nr 5.

 

Podczas X Rajdu „z Kompasem” do wyboru macie pięć tras pieszych (Smerfowa 10km, Różowa 15km, Zielona 21km, Czarna 21km oraz Czerwona 50km) oraz trzy rowerowe (Kubusiowa 21km, Żółta 42km oraz Fioletowa 100km). Część z nich uczestniczy w pucharach na orientację.

Na trasach spotkamy cudowny kawałek wybrzeża, czarujący nadmorski las, malownicze strumienie, wzgórza morenowe- prawdziwe skarby pomorskiej przyrody!

 

Ponadto czekają na Was atrakcje towarzyszące- ognisko, pełen bufet jedzenia (pyszne kaszubskie śledziki, kiełbaska z ogniska, żurek) i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!

Tego nie można przegapić- przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, wyrusz z nami poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy- na stronie internetowej Rajdu www.zkompasem.pl. Polecam również śledzenie naszego Facebooka.

 

Zapraszam serdecznie

Marcin Jank

Kierownik Rajdu

Załączony plik  12961438_1351785534847578_6492270024710738501_o.jpg   262,9 KB   0 Ilość pobrań