Skocz do zawartościgb

Rejestracja: 18 maj 2005
OFFLINE Ostatnio: wrz 03 2016 20:47
*****

Moje posty

W temacie: Rock shox reba SL-wytarta goleń

13 marca 2016 - 23:43

Sądząc po tym czarnym czymś, to wszystko zaczęło się od tego, że woda z syfem dostały się do środka i wszystko sobie tam zaczęło kwitnąć i korodować pod anodą, a dopiero potem doszło do wytarcia jak się to podniosło i zaczęło trzeć o ślizg. Ślizg ma widoczne ślady wytarcia i nierówną powierzchnię. Jakiś czas pojeździ, ale jak długo nie wiadomo, pewnie będzie też na nim luz.


W temacie: Rock shox reba SL-wytarta goleń

12 marca 2016 - 20:40

Rozebrać nie zaszkodzi i dużo chyba nie zainwestujesz. Jedynie trochę smaru i olej jeśli jakiś masz. Możesz zrobić serwis i go zajeździć aż przestanie pracować jak należy, albo sprzedać tak jak jest, może jakieś grosze za niego dostaniesz.


W temacie: Luźne spodnie

12 marca 2016 - 20:37

Endurę mogę polecić, sam mam Singletracki od paru sezonów. Jak będę zmieniał to pewnie u nich znowu coś wybiorę. Endurastore ma niezłą obsługę klienta więc możesz im podać swoje wymiary i coś spróbują dobrać na podstawie doświadczenia. Różne modele u nich mają różne kroje i rozmiarówki. Na przykład wewnętrzne wpinane gacie w rozmiarze S są na mnie za ciasne, ale już Singletracki II mogłby być nieco węższe w pasie. Jak zapytasz to doradzą. Jak rozmiar okaże się zły to jak mówi Sznib możesz sobie zmienić na inny. 


W temacie: Duża Renia :)

11 marca 2016 - 19:31

Jak się dba tak się ma - wiadomo. Ale akurat foxy nie lubią być zaniedbane i te 2-3 razy w sezonie nie zaszkodzi ich przeserwisować. Spotkałem się z sytuacją, że 2 letni fox nadawał się do śmieci po 2 sezonach jazdy bez serwisu. Rock Shox, czy Marzocchi jednak lepiej znoszą złe traktowanie, co nie znaczy że ich nie trzeba serwisować :)

 

Wysoko stoi nad ziemią. Teraz przydałaby się sztyca myk-myk i zrobi się rasowa maszyna do enduro :D


W temacie: Duża Renia :)

11 marca 2016 - 18:51

Fajny Fox się trafił, dbaj tylko żeby się anoda nie wytarła, niestety górne lagi do bardzo trwałych nie należą :/ 

Mierzyłeś może jak wysoko jest suport nad ziemią?