Skocz do zawartościZdjęcie

[rajd na orientację] XI Rajd Z kompasem, 24-25.09 Rumia

rower bieganie zawody

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zkompasem.pl

zkompasem.pl

    Turysta

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 sierpnia 2016 - 11:53

XI RAJD „Z KOMPASEM”, RUMIA 24-25.09.2016

 

Naszym jedenastym Rajdem, który odbędzie się w ostatni weekend września w Rumi, otwieramy drugą dziesiątkę imprez „Z kompasem”. Jaka będzie ta kolejna dziesiątka? Czy następne Rajdy również zgromadzą setki uśmiechniętych, pełnych sportowej pasji, świetnie bawiących się Uczestników? Wierzymy, że tak właśnie będzie.

 

Jako organizatorzy podejmujemy- jak zwykle zresztą- maksymalny wysiłek, maksymalne starania, aby Rajd był fantastyczny.

 

Podczas XI Rajdu „Z Kompasem” do wyboru jest aż osiem tras- pięć tras pieszych (Smerfowa 10km, Różowa 15km, Zielona 21km, Czarna 21km oraz Czerwona 50km) oraz trzy rowerowe (Kubusiowa 21km, Żółta 42km oraz Fioletowa 100km). Każdy znajdzie coś dla siebie! Część tras uczestniczy           w pucharach na orientację.

Mamy zamiar pokazać, że w Małym Trójmieście Kaszubskim i jego otoczeniu nie brakuje fantastycznych miejsc- odkryliśmy dla naszych uczestników gęste lasy, głębokie jary, malownicze strumyki, punkty widokowe, potężne polodowcowe głazy. Zdecydowanie warto podjąć rywalizację     i wystartować na malowniczych trasach Rajdu „Z kompasem”.

 

A po pasjonującej rywalizacji na trasach przyjmą nas w Rajdowym Bufecie uśmiechnięte dziewczyny. Będzie można skosztować pysznych kaszubskich śledzików, gęstego żurku, soczystej kiełbaski z ogniska, usiądziemy przy gorącej kawie i wymienimy się z przyjaciółmi historiami z przebytej drogi.

Na uczestników czekają także nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!

 

Tego nie można przegapić- przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, wyrusz z nami poszukać ukrytych w terenie punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!

 

Zapisy na www.zkompasem.pl- warto zapisać się we wcześniejszym terminie, wówczas można liczyć na niższą opłatę wpisową.

 

Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla sportowców, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody. Impreza odbywać się będzie w Rumi, a bazą całej imprezy będzie budynek Gimnazjum Nr 1.

Szczegółowe informacje oraz zapisy- na stronie internetowej Rajdu www.zkompasem.pl. Zapraszamy również do śledzenia naszego Facebooka.

 

Do zobaczenia w Rumi w ostatni weekend września!

 

Marcin Jank

Kierownik Rajdu „Z kompasem”


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rower, bieganie, zawody