Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naprawa/porady rowerowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcinek1992

marcinek1992

Pomykacz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisano 07 marca 2015 - 15:16

Witam
Dostalem na urodziny ksiazke Zinna o serwisowaniu rowerow i tak sobie pomyslalem ze moglbym zrobic na youtubie takie poradniki co i jak. Tzn jakie rowery nie kupowac , na co zwrocic uwage przy zakupie roweru itp. Jak myslicie przyjelo by sie to?
  • 0

#2 Sznib

Sznib

Błyskawica

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 918 postów

Napisano 10 marca 2015 - 18:01

Jakby było to zrobione w przystępnej formie to czemu nie? Musisz mieć dobry sprzęt do nagrywania, to podstawa. Nagraj jeden-dwa filmiki na początek i zobacz jak się przyjmą.

• 0

#3 marcinek1992

marcinek1992

Pomykacz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisano 12 marca 2015 - 10:31

Tak sobie pomyślałem że sprzęt będę dokupował dopiero wtedy jak filmiki oglądało by co najmniej tysiąc osób.

Bo na sam początek trzeba by było kupić kamerę i mikrofon. Jeżeli udałoby się zarabiać na reklamach to można by było z tego zakupić np. mikrofon.

Tak sądze bo jak na sam początek wydam 1k zł i nie uda mi się zebrać tyle ludzi to byłbym trochę niezadowolony.

• 0

#4 Sznib

Sznib

Błyskawica

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 918 postów

Napisano 12 marca 2015 - 18:19

Weź pod uwagę fakt że jak nagrasz pierwsze filmiki kiepskim sprzętem i np. Twój głos będzie słychać tak ze nawet po sporym podgłośnieniu większosci nie będzie można zrozumieć (a takich filmików już kilka widziałem) to nikt tego nie będzie chciał oglądać. Jak nie chcesz inwestować to na pierwsze filmiki przynajmniej pożycz dobry sprzęt.

• 0

#5 NoPE

NoPE

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 30 marca 2015 - 18:59

Nie przesadzajcie z tym sprzętem. Smartfonem nagrasz i będzie dobrze (np Galaxy S3 na stojaku). Liczy się zainteresowanie widza już od pierwszego filmu, co jest najtrudniejsze dla osoby, która chce zająć się wideo-blogowaniem na poważnie. Jeśli nie jesteś przebojowy, nie masz pomysłu na kanał to nawet najlepszy sprzęt Ci nie pomoże. Trochę pomaga oprawa ale niewiele.
Dołącz do tego wszystkiego jakiś edytor wideo.

• 0

#6 Mortuum

Mortuum

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 stycznia 2016 - 11:20

Myślę, że tak. I mógłbyś na tym zarabiać.

• 0

#7 kacperro1

kacperro1

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 września 2016 - 17:24

Oj teraz to się ciężko zarabia na takich rzeczach, jest tak duży wachlarz youtuberów, że niewielka szansa, że akurat będzie sukces :(

• 0