Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Zaloguj korzystając z Windows Live Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[wycena] Gazelle Medeo Limited Edition

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Aciel

Aciel

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2012 - 11:30

Witam.
Posiadam od roku holenderski rower Gazelle Medeo Limited Edition. Jest to rower typowo trekkingowy, fantastycznie nadający się po jeździe w mieście oraz parkowych ścieżkach. Posiadam model z kolekcji analogicznej do tych, poniżej przedstawionych rowerków:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Rowerek jest w bardzo dobrym stanie. Dokładnej specyfikacji nie znam, bo dla mnie to temat nieznany. Jak będę sprzedawał to dokładnie wszystko posprawdzam i opiszę. Wiem tylko tyle, że wszystko ma jak w oryginale.
Jestem zmuszony zamienić go na coś Crossowego, stąd trudna decyzja o sprzedaży. Z tego względu chciałbym Was poprosić o możliwe wskazanie mi ceny jaką mogę żądać za mój rowerek, ponieważ chciałbym wiedzieć w jakiej kategorii cenowej szukać nowego sprzętu. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
  • 0

#2 OFFLINE   Rennsport

Rennsport

Błyskawica

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1035 postów

Napisano 21 wrzesień 2012 - 13:45

po demontażu błotników i zbędnego osprzętu i zamiany mostka masz idealny rower krossowy , wiec niewiem co chesz osiągnąć

Gazelle to gazzelle jak sie trafi napaleniec na markę to ktoś kupi ja bym go wystawił za 1000zł góra 1200zł popatrz w zakończonych aukcjach allegro po ile chodzą podobne modele
  • 0