Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Zaloguj korzystając z Windows Live Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[tuning] Rower

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   sauber94

sauber94

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 13:47

Nie jestem pewien czy dobże robię że tu pisze ale cóż nic się chyba nie stało?

Więc tak: jest to forum rowerowe więc chciałbym się Was spytać jak stuningować jeden z moich rowerków, a chodzi o Romet Wigry "składak". Myślałem o jakiś dobrych diodach białych by lepiej mi świeciły niz te zarówki o mocy 2,4wat. Mam zamiar je wmontować w dwie obudowy lamp rowerowych które zamontuje w miejsca gdzie się przykręca do widełki po obu stronach błotnik. Na tył też jakieś oczywiście diody czerwone które zamierzałbym wmontować je wraz z oprawkami w błotnik. Chcę tez w nim takie coś jak kierunkowskazy i światło STOP ale to juz póżniej. Co najważniejsze to chcę zedrzeć stary zielony lakier na jakiś inny fajny kolorek tylko przydały by się jakieś wzorki (coś jak tribal) i polakierowanie felg rowerowych (szprych itd.)

A więc czekam na wasze propozycje

Pozdrawiam wszystkich!
  • 0

#2 OFFLINE   3456t4t64t

3456t4t64t

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 508 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 14:09

+200 do lansu na osiedlu? To forum ROWEROWE a nie Tibii, discopolo, albo Bóg wie czego.
  • 0

#3 OFFLINE   pawlos426

pawlos426

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 16:35

http://www.forum.mtb...y-3-t-1095.html
  • 0

#4 OFFLINE   Krzychu.

Krzychu.

Dirt / Street :)

• Moderator
  • 758 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 18:59

Przepraszam bardzo Ludwik nie rozumiem co ma Tibia do postu autora? Wytłumacz mi to... Wytłumacz mi również czemu nie może zrobić z rowerem tego co napisał? : /
  • 0

#5 OFFLINE   DirtBiker

DirtBiker

Honour Rider

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 20:17

Tibia zło.
Ludwik. Chłopak ma koncepcję, chce sobie urozmaicić sprzęt i tylko pyta o o inne pomysły, a ty już go ciśniesz. Masz owe pomysły? Nie? To po co się wypowiadasz?
Moja rada? Rozłóż cały rower, pobaw się papierem ściernym zdzierając lakier, odtłuść i daj do malowania albo zrób to sam sprayem (będzie gorsza jakoś wtedy). Dalej się pomyśli. Grunt, że masz koncepcję.
  • 0

#6 OFFLINE   3456t4t64t

3456t4t64t

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 508 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 08:15

Są takie światełka na szprychy do twojego składaczka. Za 20zł masz +5 do lansu. KIerunkowskazy też są w sprzedaży. +10do lansu. Możesz kupić neon i przymocować na dół ramy. W sklepach samochodowych. Możesz sobie zrobić cały rower w jeden kolor. Obręcze, rame, sztyce, kiere, błotniki.
Rozebrać cały rower, wszystkie części stalowe pomaluj farbą do metali. Za to wszystko będziesz miał +100do lansu.
  • 0

#7 OFFLINE   sauber94

sauber94

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 08:21

no to teraz Ludwik spoko odpowiedź a nie jak wcześniej

rafki też bym chciał pomalować na jakiś fajny kolorek tylko nie wiem na jaki nie umiem wiązać kolorów bo planuje cały rower pomalowac czarny sprej metalik i do tego rafki na czerwono chyba to zły pomysł? na jaki kolor ten cały rower pomalować? jakiś by się fajnie prezenotował? zamierzam wrzucić pod błotniki po neonie 30cm niebieskim co wy na to?
  • 0

#8 OFFLINE   Krzychu.

Krzychu.

Dirt / Street :)

• Moderator
  • 758 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 10:31

To TOBIE ma się podobać rower, a nie NAM. Więc to TY wymyśl sobie kolor jak Ci będzie odpowiadał.
  • 0

#9 OFFLINE   3456t4t64t

3456t4t64t

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 508 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 11:38

Ja bym czarny albo biały. Co do neonu to zobacz jak świeci i czy widać efekt.
  • 0

#10 OFFLINE   sauber94

sauber94

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 13:37

Ludwik napisałeś biały albo czarny chodzi Ci by cały na czarno albo na biało czy polowe na biało a połowe na czarno

aha i jeszcze jedno ten romecik wirgus to chyba ma kierownice ze stali co nie? bo od kupna jego to nie zmienialem jej pytam się gdyż chciałbym wywiercić w kierownicy 6 otworów 5mm 3 z lewej strony i 3 z prawej

kierownica się nie złamie? bo to chyba stal nie aluminium. proszę o odpowiedź tego kto się na tym zna

dzięki pozdrawiam wszystkich
  • 0

#11 OFFLINE   nergamel

nergamel

WKK

• Moderator
  • 977 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 14:10

Stal, jak będziesz normalnie jeździł to się nie połamie :]
  • 0

#12 OFFLINE   3456t4t64t

3456t4t64t

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 508 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 15:24

Cały na czarno albo cały na biało. W tym obręcze i to co wczęśniej napisałem.
To jest moja propozycje. Tak sobie go wyobrażam.
  • 0

#13 OFFLINE   sauber94

sauber94

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 11:56

Myślałem nad kolorem rowera cały na czarno obrecze tam gdzie hamulec obciera by hamować to na czarno a szprychy i reszta na czerwono błotniki tez pomalować?

aha i czy można jakos wywalic stara widelke z tego składaczka a dobrac jakis amor? jesli nie to mogę chociaz wstawic z przodu albo z tylu hamulec V-Brake?
  • 0

#14 OFFLINE   sauber94

sauber94

Turysta

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 12:12

a jest chociaż jakiś sztywna Widełka do składaka przystosowana do V?
  • 0

#15 OFFLINE   szczeny

szczeny

Pomykacz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 17:29

Kolega się na mnie ostatnio sfoszył z mojego żartu. Jak tak bardzo jesteś przywiązany do tego rowerka, to to może będzie odpowiednie
http://www.allegro.p...rake_160mm.html
  • 0